גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
תערוכות

תערוכת החתולים הבינלאומית הגדולה -חתולת הזהב של הסתיו 2017 סדרן Royal Cat Club

תערוכת החתולים הבינלאומית הגדולה -חתולת הזהב של הסתיו 2017 סדרן Royal Cat Club
ארכיון תאריך: 16 ספטמבר 2017

משך: 8 שעות

כניסת המבקרים בין השעות 10:00-18:00
כניסה לילדים מתחת לגיל 3 - חינם.

תערוכת החתולים הבינלאומית הגדולה בהשתתפות של גזעי חתולים היפים ביותר בעולם.
"חתולת הזהב של הסתיו 2017"
 
תערוכת חתולים – זו חגיגה גם למשתתפים וגם למבקרים בתערוכה. אפשר לקרוא לאירוע הזה מפגש של מעריצי חתולים – כי נפגשים בו אנשים שלא יכולים לדמיין את החיים שלהם בלי חתולים לידם. לפעמים אתם מצוברחים או עצובים – ואז טוב שיש חתול בבית. חתולים חשים כאשר אנחנו צריכים את עזרתם – הם באים לגרגר עלינו והרבה אנשים מגלים בהפתעה שכאב ראש עבר בלי תרופות ולחץ דם התאזן לנורמה. יש הרבה מאמרים ומחקרים שאומרים שאנשים שמחזיקים חתול בבית הם אנשים יותר בריאים. לילדים קטנים שגדלים בבית עם חתול יש פחות סיכוי לפתח אלרגיה. לילדים בעלי צרכים מיוחדים חתולים עוזרים לפתח יכולת תקשורת בין-אישית ולהפחית פחדים ובעיות רגשיות. כל מיני חתולים משתתפים בתערוכה – גם גזעיים עם הרבה גבעות וחתולים ללא תעודות יוחסין שאנשים הצילו מרחוב. המגדלים מסבירים למבקרים את המיוחדות ויופי של הגזע של חתולים שהם עוסקים בו.
 
אתם תוכלו לראות חתולים פרסיים דומים לגוש פרווה, לגעת בעדינות בעור חסר שיער של חתולי ספינקס, להביט במיינקונים הענקיים. בתערוכה יוצגו חתולים מבוגרים וגורי חתול בגילאים שונים ומהרבה גזעים וצבעים. כמות החתולים שצפויה – כ-100 חתולים.
 
צוות השופתים בעלי ניסיון וידע רחב בגזעי חתולים מארצות שונות יחליט אילו החתולים יהיו חתני פרסים ובסוף תיבחר הזוכה הגדול מכולם – חתול (או חתולה) הזהב של הסתיו 2017.
 
 ניתן יהיה לרכוש ממגוון מוצרים לחתולים במחירים אטרקטיביים – ישירות מיבואנים, חברות "בית ארז"(Royal Canine, Josera,Canicat) ו-"אן. או. סי ייבוא שיווק והפצה בע''מ" (Animonda, Equilibrio, Me-o, Canada Litter). גם תוכלו לקנות מזכרת באחד הקיוסקים או להשתתף במיני-סדנה של עבודות יד– כל זה תוכלו לעשות בתערוכת חתולים שתתקיים באולם גדול ומפואר

 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter